Foto: Joey Lameris - 112groningen.nl
In het Alfa-collega aan de Bouma Boulevard is dinsdagavond een grootschalige terrorisme-oefening gehouden. Dat meldt de incidentenwebsite 112groningen.nl.
De oefening begon om 19.00 uur. Verschillende disciplines waaronder ambulance, brandweer en verschillende politie-onderdelen werkten samen. Bij de oefening werd er geschoten met nep-munitie en kregen de hulpverleners te maken met mensen die gewond waren geraakt, of die juist aangehouden moesten worden.
Een vergelijkbare oefening werd vorige week gehouden op de Noordelijke Hogeschool Leeuwarden. Daar werd een ‘school shooting‘ nagespeeld.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…