De NS zette de leukste kerstmarkten voor de winter van 2017/2018 op een rij. Groningen staat op de tweede plaats met de Zweedse kerstmarkt.
“Kerst, of Jul zoals de Zweden zeggen, met huskytochten, overnachten in iglo’s, het noorderlicht, een dik pak sneeuw en kaneelbroodjes – in Groningen kom je deze winter heel dicht bij dat gevoel tijdens de Zweedse kerstmarkt. Hier scoor je een vachtje voor bij de open haard, warme wanten voor op de fiets en kerstkaarten met Scandinavische touch”, meldt de NS.
Op 9 en 10 december wordt de markt gehouden op het voormalige Suikerunieterrein.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Bekijk reacties
Voor kerstmarkten moet in Duitsland zijn
Groningen kan hier niet aan tippen!
Waarom op het vieze voormalig suikeruniterrein?.
Rondom de A kerk lijkt me beter geschikt.
Zoals het is te verwachten ...men duld geen concurrentie rond het ( bruisend) ..centrum
Marktdagen zijn inkomsten voor de markt ..(kooplui)
Dus zaterdag 9 en zondag 10 ( koopzondag) ..moet je de "gezelligheid"..weren lekker ver weg naar het Suiker Unie terrein.
Uit gedisputeerd ..
Is daar ook een station?
De lijst was in willekeurige volgorde , dus niet een ranglijst.
Rondom de A kerk staan geen marktkramen!
Ik ga zeker niet naar voormalig suikeruniterrein wat heb ik daar te zoeken. Vieze zooi daar. Trouwens ook niet van plan om kaplaarzen te kopen. Die heb zeker nodig, mocht je daar heen willen.