De communicatie met het SodM wordt vrijdag openbaar gemaakt. Het gaat dan over de communicatie tussen het Staatstoezicht en WarmteStad.
De Raad is met name geïnteresseerd in de vraag of de wethouder op de hoogte was van de twijfels bij het staatstoezicht of de winning van aardwamte veilig kon plaatsvinden of niet. Marjet Woldhuis, raadslid 100% Groningen, stelde vragen: ‘Omdat er hier miljoenen aan belastinggeld zijn verspild, heeft de belastingbetaler het recht om te weten hoe dat zo ver heeft kunnen komen.”
Het stadsbestuur spit de wisseling nu door om er privacygevoelige gegevens uit te halen maar maakt de gegevens vrijdagmorgen dus openbaar.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
Privacy gevoelige gegevens verwijderen? Jaja dat zal... moet de naam van Dick Janssen, kwartiermaker Warmtestad en vaker betrokken bij fiasco's, weer eens weggepoetst worden? Ach, zal ook wel los lopen, wat je mensen vertelt en niet opschrijft is natuurlijk niet terug te vinden. Of is niet alles vertellen en rapporteren wat je weet ook een beetje fout in zo'n rol?
Dit dossier vraagt niet om openbaarmaking, dit vraagt om een onafhankelijk onderzoek en dan niet alleen over wat er gebeurt is, maar ook over hoe de schade beperkt kan worden voor de belastingbetaler.
Warmtestad? Zoveelste verschijningsvorm van de sociale werkplaats die Bouwend Nederland is.