Foto: flickr.com/photos/smoorenburg/
De 18-jarige Jorden van Foreest en zijn 16-jarige broer Lucas hebben hun partijen in de 3e ronde van het jeugdwereldkampioenschap schaken in Tarvisio in Italië gewonnen.
Jorden van Foreest won met wit van Sumiya Bilguun uit Mongolië en zijn broer won met de zwarte stukken van Tao Pang uit China. Ze hebben nu allebei 2,5 uit 3.
Er gaan vier spelers aan de leiding met 3 uit 3 in een veld van 148 deelnemers. Er zijn 24 achtervolgers, waaronder dus Jorden en Lucas met 2,5 uit 3. Er worden in Italië 11 rondes gespeeld.
In de 4e ronde speelt Jorden van Foreest met zwart tegen de 12-jarige Praggnanandhaa uit India. Een lastig duel, want deze jongen wordt gezien als een van de grootste talenten ter wereld.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…