Archieffoto: Willem Kracht - fotowkracht.nl
De korfballers van Nic. waren zondag niet bij machte om KV Wageningen te verslaan. In Wageningen werd het 22 – 19.
Vooraf was de instructie duidelijk: punten pakken om aansluiting bij de middenmoot te behouden. Dat lukte niet. Wageningen ging voortvarend van start en Nic. keek vanaf het begin tegen een achterstand aan. In de laatste tien minuten van de eerste helft was Wageningen uitgelopen naar 9 – 4, en bij rust stond het 10 – 5.
In de tweede helft tapt Nic. uit een ander vaatje, alhoewel men in het eerste deel van het tweede bedrijf opnieuw overrompeld wordt en er na tien minuten spelen 16 – 7 op het scorebord staat. Daarna begint Nic. sterker te worden en beginnen ze het spelbeeld te domineren. Van 16 – 7 wordt het 17 – 12. In de laatste tien minuten wordt het zelfs 19 – 15 en lijkt opeens alles nog mogelijk. Wageningen voelt de hete adem van de Groningse gasten in haar nek en maakt het haarzelf nog onnodig moeilijk. Toch weet Wageningen de winst veilig te stellen als het met 22 – 19 het eindsignaal hoort.
Door het verlies is Nic. gezakt naar de zevende plaats in de veldcompetitie. Met nog maar twee punten binnengehaald te hebben lijken de problemen groter te worden. Volgende week wacht de thuiswedstrijd tegen Tempo.
Klassement Hoofdklasse A (veld)
| 1. | SCO 1 | 6 | 12 | 133 | 116 (17) |
|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Avanti 1 | 6 | 9 | 156 | 121 (35) |
| Tempo 1 | 6 | 9 | 148 | 131 (17) | |
| 4. | Groen Geel 1 | 6 | 6 | 140 | 131 (9) |
| 5. | Oost Arnhem 1 | 6 | 5 | 141 | 142 (-1) |
| 6. | Wageningen 1 | 6 | 4 | 132 | 134 (-2) |
| 7. | Nic./Alfa College 1 | 6 | 2 | 121 | 146 (-25) |
| 8. | HKV/Ons Eibernest 1 | 6 | 1 | 117 | 167 (-50) |
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…