Categorieën: Nieuws

Provincie wil met thematische routes meer toeristen trekken

De provincie Groningen trekt in totaal 600 duizend euro uit voor het ontwikkelen van thematische toeristische routes.

Het gaat om wandel, fiets en vaarroutes met een typisch Gronings thema en aansluiten op bestaande routes. Iedereen kan een plan indienen.

Het idee is om meer mensen naar Groningen te trekken zodat de toeristenindustrie er van kan profiteren.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Maak een vaarroute vanaf het van Starkenborghkanaal, via Aduarderdiep, het Hoendiep, over het Leekstermeer, door de Onlanden, dan door het sluisje bij Terborch, over het Paterswoldsemeer, door het sluisje het Noord-Willemskanaal , dan stuurboord uit richting Drenthe, of bakboord uit richting het Verbindingskanaal/Groningen
    Alles aan vaarwater ligt er al, het enige wat er dient te gebeuren is de meander richting Terborch verbreden en verdiepen en het viaduct over de Peizerweg verhogen met 2.00mtr.

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

45 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

1 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden