Categorieën: Nieuws

Justitie eist werkstraffen tegen vlaggenrovers

Justitie eist tegen drie supporters van SC Heerenveen een werkstraf van 120 tot 180 uur voor de diefstal van de groepsvlag van Groningen Fanatics.

Op 22 januari, na een duel tussen FC Groningen en Heerenveen, sleurden ze aan de Oosterhamrikkade met zijn zessen de man die de vlag had van zijn fiets af en mishandelden hem. Ze wilden de vlag een week later weer tonen, als vernedering voor de Fanatics. Na de diefstal hief Groningen Fanatics zichzelf op. De regels van de club schrijven dit voor.

Naast de werkstraffen hoorden de drie ook een voorwaardelijke celstraf van twee tot drie maanden eisen. Eerder kregen ze van de KNVB al een stadionverbod van drie jaar. Maandagmiddag en dinsdag staan nog enkele verdachten terecht.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Ach ja, een stadionverbod. Ga je lekker naar het buitenland. Zegt mij niks, Europese stadionverboden zou een optie kunnen zijn, maar dat zal wel weer niet kunnen. Hoezo een Europa?

    • Zou wel ideaal zijn , onze wetgeving toepassen in de rest van Europa . Of andersom ? Hoezo kennis van zaken ?

Recente berichten

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

4 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

37 minuten geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

52 minuten geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

1 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden

Tbs met dwangverpleging voor Stadjer die zoontje vermoordde

De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…

5 uur geleden