Categorieën: Nieuws

Eikenlaan is weer als vanouds

Auto’s hebben weer voorrang aan de Eikenlaan. De weg waar veel tumult over was is weer terug in zijn oude vorm. Het experiment waarbij fietsers voorrang hadden op het kruispunt bleek geen doorslaand succes. 
Afgelopen vrijdag maakte wethouder Paul de Rook al bekend dat het kruispunt aan zouden worden gepakt in de herfstvakantie. Woensdagavond zijn er verkeersdrempels geplaatst en haaientanden op het fietspad. Nu de situatie opnieuw gewijzigd is staan er in de begin periode verkeersregelaars die aangeven dat de fietsers geen voorrang meer hebben.

Er was meteen kritiek, een buurtbewoner zei dat hij de verkeersdrempels aan de smalle kant vond en merkte op dat een vrachtwagen of bus geen hinder zou ondervinden van de verkeersdrempels.

Ruben Feiken

Bekijk reacties

  • Verstandig besluit ....
    Allemaal weer rustig adem halen ..
    En nu zo snel als men kan die fietstunnel realiseren ..
    Iedereen blij ..(:

  • Ik ben blij, dat dit besluit genomen is. Jammer voor de studenten, die moeten nu 5 minuten eerder opstaan om op college te komen.
    Ik zou verder willen voorstellen de VRI Elzenlaan - Hyadenpad naar deze deze oversteekplaats te verplaatsen, kan deze nuttiger werk doen, en op en -afritten aan te brengen (westelijk) , aansluiting Iepenlaan Plataanlaan, om het autoverkeer als keuze mogelijkheid te geven

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden