Categorieën: Nieuws

Aanmelding voor Open Raad geopend

Stadjers kunnen zich vanaf nu aanmelden voor de tweede Open Raad van de gemeenteraad. De raad nodigt inwoners uit om weer met suggesties voor hun eigen straat, buurt, wijk of de hele stad te komen.

De bedenkers van het interessantste, zinvolste of vernieuwende idee mogen dat tijdens de Open Raad in het stadhuis op 4 november toelichten. Raadsleden kunnen die suggestie dan adopteren en helpen uit te voeren.

Vorig jaar werden verschillende ideeën uitgevoerd, zoals een website met alle sport- en spelplekken en een duurzame windboom. Aanmelden kan tot 24 oktober op groningen.nl/gemeenteraad.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Zogenaamde inbreng van/voor de bewoners ..Een dan komt er .één..wethouder ..die Wil dit ...een eist dat ...tot er ROOK uit zijn oren komt..en al jullie wijsheden worden in de prullenbak gekieperd.
    Dat is de politiek heden ten dage. Maar dat wist U al.....toch ... ?

Recente berichten

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

2 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

53 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden