De gemeente Groningen telt nu 114 duizend zonnepanelen. In de laatste anderhalf jaar is het aantal zonnepanelen in de stad met ruim 73 duizend toegenomen.
Met de opening van het zonnepark Woldjerspoor zijn er donderdag in één keer 43 duizend panelen bijgekomen. Daar blijft het niet bij: volgend jaar gaat het zonnepark Roodehaan open. Naast zonneparken zorgen ook panelen op bedrijfspanden en particuliere woningen voor een forse groei.
Groningen wil in 2035 energieneutraal zijn, en zonne-energie speelt daarbij een belangrijke rol.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Bekijk reacties
Is er ook bekend/durft men ook openbaar te maken hoeveel van de zonnepanelen welke te koop worden aangeboden via bijvoorbeeld het zonnepark aan de Aduarderdiepsterweg al zijn verkocht om mede zo aan te tonen hoe milieubewust de inwoners uit de gemeente Groningen zijn?