Foto: Gerrit de Haan
Een agent is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt aan zijn hoofd bij de aanhouding van drie mannen.
Bij de politie kwam een melding binnen dat in de Nieuwstad drie personen over auto’s liepen en mensen hadden bedreigd met een mes.
Een van de verdachten, een 31-jarige Stadjer, weigerde zijn identiteit bekend te maken. Toen hij werd aangehouden reageerde hij agressief. Een van de agenten viel en kwam met zijn hoofd tegen de stoeprand terecht. Een ander kreeg een elleboogstoot. Toch wisten de agenten de man te overmeesteren.
Later werden nog een 31-jarige inwoner van Dalfsen en een 29-jarige man uit Hoogeveen aangehouden. Een van hen had een mes bij zich. Alle verdachten zijn ingesloten.
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…