foto: Eddy Korma
Op het Suikerunie Terrein in Groningen is woensdag 27 september de eerste editie van Het Grootste Kennisfestival van Noord-Nederland. Dit festival bestaat uit inspirerende sprekers en creatieve sessies afgewisseld met theater, muziek, eten en drinken in een festival-setting.
Tijdens dit evenement staat de zoektocht naar nieuwe en werkende vormen van innoveren, organiseren, besturen en samenwerking in Noord-Nederland centraal. Met dit ‘festival’ poogt men meer talent naar het hoge Noorden te halen.
In Deventer vond vorig jaar het eerste ‘Groote Kennisfestival’ plaats, dit was toen zo’n groot succes, dat de organisatie contact zocht met Noorderlink om ook een dusdanig festival in Groningen te creëren. Tijdens deze Noord-Nederlandse editie staan onderwerpen als dynamisch leiderschap, technologische vernieuwing, flexibel organiseren, slimmer werken en cocreatie centraal.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…