Categorieën: Sport

Aanleg kunstgras op rugbyveld Esserberg van start gegaan

De aanleg van kunstgras op het veld van Rugby Club Groningen op sportpark de Esserberg aan de Rijksstraatweg in Haren is van start gegaan.

Het wordt door de belijning een multifunctioneel veld, waarop ook de voetballers van Be Quick 1887 en Helpman kunnen trainen en spelen.

Op de Esserberg is een groot capaciteitsprobleem. Er is een gebrek aan trainingsvelden en vaak is het op zaterdag passen en meten om alle teams te laten spelen. Het kunstgras moet de druk verminderen. Het moet er aan het einde van de zomer liggen.

Andor Heij

Bekijk reacties

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

13 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

32 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden