Het nieuwe wooncomplex voor studenten aan de Zonnelaan op de voormalige locatie van de Trefkoel wordt woensdag feestelijk opgeleverd. Dan wordt ook de naam bekendgemaakt.
Het gaat om drie woonblokken met in totaal 303 kamers, 138 studio’s en 24 tweekamerappartementen. Op de begane grond zijn commerciële ruimten en gemeenschappelijke voorzieningen, zoals een wasserette met coffee corner. De Stichting Studenten Huisvesting regelt de verhuur van de kamers aan internationale studenten.
De locatie van de Trefkoel is voor studenten ideaal: dichtbij Zernike en de binnenstad en een winkelcentrum voor de deur. De eerste studenten worden eind augustus verwacht.
Het gebouw is ontworpen door KENK Architecten, en aardbevingsbestendig en duurzaam gebouwd: de woningen maken gebruik van aardwarmte via WarmteStad.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Neem aan dat het Felscherinow wordt genoemd?!
Naar Gropiusstad-slachtoffer Christiane F.
tjonge, wat een bewustzijn!
maar van wat?
De naam word Legoland.