De nieuwbouw op de locatie van de voormalige Trefkoel in Paddepoel krijgt een nieuwe naam. Woningcorporatie Nijestee organiseert hiervoor een wedstrijd.
Op het terrein van het voormalige wijkcentrum worden door bouwbedrijf Trebbe Oost & Noord drie woonblokken gerealiseerd. Daar komen 465 internationale studenten te wonen. Stichting Studenten Huisvesting gaat de woningen verhuren. De toren van het complex met zestien bouwlagen wordt vijftig meter hoog.
Mensen kunnen tot 12 juni een naam insturen en de winnaar krijgt een stoere stadsfiets. De winnende naam wordt bij de feestelijke sleuteloverdracht op 28 juni onthuld.
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
Bekijk reacties
Gropiusstadt 2.0
Ik zou hem insturen. Kun je een fiets winnen. Is goed voor je.
Felscherinow.
Naar Christiane F. Een van de bekendste slachtoffers van Gropiusstad.
Legoland lijk gezien de architectuur op z'n plaats.
Op de plaats waar vroeger het gebouw van de Trefkoel stond komen nu mensen met toekomst plannen te wonen. Ik zou het leuk vinden als de nieuwe naam"BRAINSTEE" zou zijn. De naam Nijestee blijft voor de helft in tact en internationaal is het ook uit te spreken toch?
Ik hoop dat u het met me eens bent.afijn ik hoor het wel.
Met vriendelijke groet Mw H.B.Kuiper Hooijer .Bewoner van de woontoren De Orion in de wijk Paddepoel.