Foto: Sportphotoagency.com FC Groningen viert een doelpunt
FC Groningen speelt op zaterdag 22 juli een oefenwedstrijd tegen het Spaanse Granada. Eerst stond op deze datum de wedstrijd tegen Everton gepland.
Burgemeester Peter den Oudsten verbood die wedstrijd, omdat de Engelsen te veel fans mee zouden nemen en er in Groningen te weinig politie op de been was om alles goed te laten verlopen.
Granada speelde het afgelopen seizoen op het hoogste Spaanse niveau, maar degradeerde. De wedstrijd wordt om 17.00 uur gespeeld in de Euroborg. Bij Granada is oud-international John Metgod assistent-trainer.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…