Donar heeft een nieuwe point-guard binnengehaald. De 26 jarige Amerikaan Brandyn Curry moet de vertrekkende Lance Jeter vervangen.
Curry heeft een contract getekend voor één seizoen. Hij speelde in het seizoen 2014-2015 voor Den Bosch, dat vervolgens landskampioen werd. Hij werd toen uitgeroepen tot meest waardevolle speler van de play-offs. Het jaar erna speelde hij voor het Duitse Bremerhaven, en afgelopen seizoen in Slovenië bij Helios Suns.
Donar is blij dat Curry heeft gekozen voor Groningen. Hij is de zesde speler die is aangetrokken voor de nieuwe competitie.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…