foto: Clearly Ambiguous / Flickr.com
Zaterdagavond en -nacht is het weer de Nacht van de Fooi. Voor de dertiende keer wordt de fooi in cafés en restaurants die nacht verzamelt en wordt gedoneerd aan goede doelen.
Een landelijke studenteninitiatief organiseert elk jaar de Nacht van de Fooi waarbij ongeveer 700 horecagelegenheden hun fooi afstaan. In de stad doen tientallen cafés en restaurants mee.
Met de opbrengst worden zes kleinschalige, duurzame ontwikkelingsprojecten gefinancierd. De projecten worden in samenwerking met Wilde Ganzen gekozen uit vele aanvragen. Wilde Ganzen verdubbelt het opgehaalde bedrag aan fooien.
Vorig jaar werd in de stad € 5000,= opgehaald tijdens de Nacht van de Fooi.
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…