Foto: Joris van Tweel
Weerbureau Weerplaza waarschuwt voor onweersbuien en harde windstoten die maandagochtend over het Noorden van het land trekken. Het KNMI heeft code geel afgekondigd.
De buien trekken vanuit het zuidwesten richting het noordoosten en kunnen gepaard gaan met flink wat regen, onweer en harde windstoten tot zeventig kilometer per uur. De verwachting is dat de buien rond 09.00 uur Groningen bereiken.
Rond 10.30 uur moet het in de stad weer droog worden. Daarna loopt de temperatuur direct flink op, waarbij het maximum maandagmiddag rond de dertig graden komt te liggen. Maandagavond kan het opnieuw gaan onweren.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…