Wie altijd al eens op de Grote Markt heeft willen overnachten, kan dat doen in het weekend van 24 juni. Dan viert Groningen de grootste terugkomdag van het jaar, de zogenoemde Groninginnedag.
De terugkomdag is voor iedereen die iets heeft, of heeft gehad met Groningen. Daarvoor wordt op de Grote Markt een camping gebouwd waar 500 terugkomers kunnen overnachten. Ze doen dat in een duurzame tweepersoons kartonnen tent met een luchtbed en slaapzak.
De camping is alleen voor de gasten en heeft alle sanitaire voorzieningen. Er is dat weekend van alles te doen in de stad, zoals een jeneverfestival, een bierfestival, live muziek en reünies.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
Leuk kamperen op de grote markt en dan dronken uitgaanspubliek dat over je tent heen zeikt!