Categorieƫn: 112

Verdachten schietincident Topaasstraat onschuldig

De twee mannen die afgelopen vrijdagavond werden aangehouden na een schietincident in de Topaasstraat in de wijk Vinkhuizen zijn zondag in vrijheid gesteld.

Na onderzoek van de politie is gebleken dat zij geen rol te hebben gehad bij het incident. De politie kreeg vrijdagavond via getuigen de signalementen van mogelijke verdachten. Op basis van gelijkenissen met die signalementen werden de 22-jarige en 23-jarige man aangehouden. Nadat uit onderzoek duidelijk werd dat beide mannen niets met de zaak te maken hadden werden zij in vrijheid gesteld.

Bij het incident raakte een 33-jarige bewoner van de Topaasstraat gewond in zijn eigen woning. De politie doet verder onderzoek.

Gert van Akkeren

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

51 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

5 uur geleden