Jaarlijks organiseert het bestuur van Stichting Het Bevrijdingsbos een project voor scholieren om de bevrijding van de stad te vieren. De kern van dit project is, dat jonge mensen bewust gaan nadenken over vrijheid en vrede.
Dit jaar waren Het Palet en de Brederoschool uit Groningen en CBS de Fontein uit Ten Boer aan de beurt. De opdracht was het maken van één of meerdere filmpjes over een van de kinderrechten. Die rechten staan beschreven op de stenen van het Kinderrechtenpad in het Bevrijdingsbos.
Na de presentatie in de Stefanuskerk aan de Noorddijkerweg liepen de scholieren via de Stadsweg naar het Plein van de Vrede. Daarna ging het via het Kinderrechtenpad terug naar het regimentenplateau.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…