Aan de tweede editie van de Groningen Urban Trail deden zondagochtend maar liefst 3.000 mensen mee. Het parcours van 10 kilometer voerde door 22 bijzondere Groningse locaties.
De lopers gingen in vijf groepen van start, om in alle comfort te kunnen rennen en wandelen. De tocht voerde onder meer over de bodem van openluchtbad De Papiermolen, door het Platformtheater, de Machinefabriek, Hotel Prinsenhof, een parkeergarage, De Oosterpoort, the The Big Building, de Synagoge, de Der Aa-Kerk, het Stadhuis en het Academiegebouw.
De deelnemers werden ook nog eens verrast door optredens van muzikanten en dansers. Aan de eerste editie, vorig jaar, deden ongeveer 1800 mensen mee.
Het Martini Ziekenhuis in Groningen gebruikt als eerste ziekenhuis in Nederland een slimme pleister om…
Winkelbeveiligers en van een café in de Donkersgang hebben vrijdagmiddag meegeholpen bij de arrestatie van…
De zaak tegen een kraanmachinist uit Groningen is geseponeerd. Dat meldt het Openbaar Ministerie. Tijdens…
Twee jongens uit Groningen (beiden 18 jaar oud) zijn door de rechtbank in Groningen vrijgesproken…
Afgelopen woensdag ging Eurosonic weer van start in Stad. Tot en met deze vrijdag kunnen…
Vrijdagochtend deelden de leerlingen van de Boerhaveschool ruim vijfhonderd 'Lieve Briefjes' uit in het Martini…