Foto: Sportphotoagency.com AZ - FC Groningen
FC Groningen hield zaterdagavond een punt over aan het duel tegen de nummer vijf AZ. In Alkmaar werd het 0-0. FC Groningen blijft daardoor twaalfde in de eredivisie.
AZ had voor de pauze het betere van het spel, maar de ploeg uit Alkmaar wist FC Groningen doelman Sergio Padt niet te passeren. Mimoun Mahi kreeg namens FC Groningen in de eerste helft wel een goede kans.
Na rust waren de eerste mogelijkheden opnieuw voor AZ, maar FC Groningen kreeg wat meer controle over het spel met kansen voor onder meer Juninho Bacuna en Simon Tibbling. De slotfase was voor AZ, maar Padt stopte alles wat op hem af kwam, zodat FC Groningen een punt pakte.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Bekijk reacties
0 - 0.
Medeleven maakt langzamerhand plaats voor medelijden.
Een punt uit tegen AZ is een goed resultaat Arie. Zwartkijker!
MarcS,
Maar ze schieten er niks mee op. Degradatie is nog steeds in zicht.
HET MONSTRUM zit de FcG nog steeds op de hielen. Oppassen dus!!