Categorieën: Nieuws

Veel studenten zijn nog zwevende kiezer

Veel studenten van de Hanzehogeschool weten nog niet waar ze op gaan stemmen volgende week woensdag als Nederland voor de Tweede Kamer naar de stembus gaat. Dat blijkt uit een onderzoek van HanzeMag onder vijfhonderd studenten.

Bijna 44 procent heeft nog geen flauw idee. Ruim 71 procent van hen gaat wel naar de stembus, ruim 20 procent weet het nog niet.

D66 is het meest populair: 14,4 procent. GroenLinks (10,5) en de VVD (9,5) volgen. De SP (5,5), PVV (4,4), PvdA (4,2), het CDA (2,9) en PvdD (2,7) staan op gepaste afstand. Alle percentages worden uiteraard hoger als de “zwevende student” wel een keus gemaakt heeft.

Andor Heij

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

6 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

7 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

8 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden