Minister Melanie Schulz van Haegen van Infrastructuur en Milieu is donderdag in de stad. Op uitnodiging van de VVD praat ze met leden van de Combinatie Herepoort, DUO, raadsleden en bestuurders over de aanpak van de Zuidelijke Ringweg.
Doel van de werkzaamheden aan de ringweg is een betere doorstroming van het verkeer. Het Julianaplein wordt ongelijkvloers en er komen andere op- en afritten. Een deel van de zuidelijke ringweg wordt ondergronds aangelegd.
Het gesprek met de minister gaat over hoe om te gaan met de verwachte verkeershinder tijdens de aanpak van de weg, die dit jaar begint en in 2020 afgerond moet zijn. Het gesprek vindt plaats bij DUO aan de Kempkensberg.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Bekijk reacties
Verkiezingsbezoek
zij voelt nattigheid