Categorieën: Sport

Maduro diep ongelukkig bij FC Groningen

Hedwiges Maduro krijgt dit seizoen geen kans meer in de selectie van FC Groningen omdat de club van hem af wil. Dat zei de 32-jarige middenvelder zondag in het tv-programma De Tafel van Kees van FOX Sports.

De club wilde Maduro kwijt vanwege noodzakelijke bezuinigingen. Omdat een transfer meermalen niet doorging, is hij gebleven.
De 18-voudige international zegt dat hij zich dit seizoen niet echt welkom voelde omdat hij niet meer opgesteld zou worden.

Maduro traint mee met de selectie en krijgt gewoon zijn salaris, maar zit tijdens de duels van FC Groningen op de tribune. “Het is een pijnlijke situatie. Ik kan zo goed mijn best doen maar word toch niet geselecteerd,” aldus Maduro.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Dat was van de zomer al wel duidelijk. Meerdere transferperiodes gemist. Wordt ie als speler ook niet beter van.

  • Je bent al jaren over de top heen met je best doen kom je nog niet op een acceptabel niveau.Erg grote fout geweest om hem aan te trekken en dat mag FC Groningen zichzelf aanrekenen.

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

31 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden