Foto: fotograafniels.nl
Komende zaterdag is de binnenstad weer het toneel van de jaarlijkse Bluestour. In totaal doen 13 cafés mee aan het festival dat dit jaar voor de negende keer wordt gehouden.
“In totaal hebben zich dit jaar 32 cafés aangemeld maar er zijn maar 13 cafés die meedoen. En ik wil wel dat de bluesband past bij het café waar ze optreden dus er zijn wel wat bands die afgevallen zijn”, zegt Wim Angerman die samen met Joris van Berkel de Bluestour organiseert.
Volgend jaar bestaat de Bluestour Groningen tien jaar maar wat ze dan gaan doen blijft vooralsnog een goed bewaard geheim.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…