Categorieën: Nieuws

Freek de Jonge opnieuw in DWDD over gaswinning

Het tv-programma De Wereld Draait Door besteedt dinsdagavond opnieuw uitgebreid aandacht aan de Groninger aardbevingsproblematiek.

Cabaretier Freek de Jonge praat de kijkers bij over de gaswinning en de aardbevingsschade die daar het gevolg van is. De Jonge zet zich al enkele maanden in voor de Groningers de dupe zijn van de gaswinning.

Samen met diverse Groninger artiesten zingt hij daar een variant op Ede Staal’s lied “Het het nog nooit zo donker west.” Het gaat onder meer om Rooie Rinus en Pé Daalemmer en Arnold Veeman. De uitzending van DWDD is vanaf 19:00 uur te zien op NPO I.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Schande dat er zo weinig gebeurt voor de getroffen bevolking in Groningen. Iedereen de lusten, zij alleen de lasten.
    Volledig schadeloos stellen!!!!

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

1 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

1 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

2 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

2 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

3 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

4 uur geleden