Categorieën: Nieuws

Burgemeester bezoekt De Zeecontainer

Burgemeester Peter den Oudsten bracht vandaag een bezoek aan De Zeecontainer. Dit is een kledingbank aan de Ulgersmaweg voor mensen in armoede.

‘Het is een onbevangen initiatief dat vanuit het hart tot stand is gekomen. Dat maakt dit mooi.’ De burgemeester sprak tijdens zijn bezoek vol lof over de kledingbank. De zeecontainer is een jaar open en er zijn al 870 kinderen en volwassenen geholpen. Eigenaresse Natascha Snoek zorgt niet alleen voor kleding, maar regelt ook cadeautjes voor jarige kinderen en biedt een luisterend oor.

Wilt u kleding doneren of wilt u zelf gebruikmaken van de kledingbank? Ga dan naar www.dezeecontainer.nl

Vera Beuke

Bekijk reacties

  • Alle lof voor dit initiatief waar met heel veel liefde en inzet gewerkt wordt voor de mensen die het nodig hebben! Mooi dat de burgemeester op bezoek is geweest.

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

36 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

46 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden