foto: Gerrie van der Boom - FotoKlick Fotografie
Arjan Taaij, coach van volleybalkampioen Abiant Lycurgus, wordt ambassadeur van het Huis voor de Sport. Hij gaat zich bezighouden met het thema duurzaamheid en sport.
Huis voor de Sport Groningen wil daarin voor de sportsector in de provincie Groningen een aanjagersrol gaan vervullen. De organisatie heeft, met steun van de Provincie Groningen, al voor twintig sportverenigingen zogenoemde energiescans uitgevoerd.
Een energiescan is een momentopname voor het energieverbruik met allerlei adviezen voor verbeteringen en besparingen. Er valt volgens Huis voor de Sport nog veel te winnen op gebied van aanpassingen van de accommodatie, gedrag en bewustwording.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…