In het Groninger Museum is vanaf vandaag het werk “Courtoise Manière” uit de kunstcollectie van David Bowie te zien. De fruitschaal werd gemaakt door Nathalie du Pasquier.
Het is vandaag precies een jaar geleden dat de beroemde Engelse zanger overleed. Toen was in het Groninger Museum de tentoonstelling “David Bowie Is” te zien. Het museum kocht het werk in november aan tijdens een veiling en betaalde er 11.600 euro voor. Bowie was verzamelaar van het zogenoemde Memphis design uit de jaren tachtig.
Het opvallend kleurrijke postmodernistische ontwerp staat nu nog in de hal beneden maar verhuist, over drie maanden, naar de Memphis zaal.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
In zo'n soort hokje hield ik cavia"s
Bovenop lag dan het voer voor die beestjes.
Ze voelden zich daar altijd op hun gemak.
Ik zie in dat ding geen fruitschaal.
Misschien moeten ze er even een banaan en wat appels opleggen :p