Foto Andor Heij: Selectie Be Quick 1887 2016-2017
Be Quick 1887 heeft van de KNVB licentiecommissie drie punten in mindering gekregen, omdat de Groninger voetbalclub weigert spelers een contract aan te bieden.
Be Quick speelt in de derde divisie en moest daarom dit jaar drie spelers onder contract hebben en volgend seizoen zes. Be Quick weigert als amateurclub spelers te betalen. Als de club dit gaat doen moet het budget van de jeugdopleiding gehalveerd worden. Be Quick heeft al in een eerder stadium aangekondigd om het conflict desnoods voor de rechter uit te vechten.
In totaal werden 14 clubs gestraft. De KNVB noemt de verenigingen niet bij naam. Maar het gaat om elf clubs in de derde divisie op zondag waarin Be Quick speelt. Daarnaast zijn twee clubs uit de derde divisie zaterdag en één uit de tweede divisie de klos. Ook hangt de clubs nog een geldboete boven het hoofd.
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…
Het gemeentebestuur heeft een wensbeeld voor de Hortus Botanicus in Haren vastgesteld op basis van…
Bekijk reacties
Wat zijn dat nou weer voor maffiapraktijken van de KNVB.