Omroep Organisatie Groningen (OOG) gaat tijdens Eurosonic Noorderslag vier dagen een Multi Media Productie produceren. Op 11, 12, 13 en 14 januari zal er dagelijks tussen 17 en 21 uur live radio gemaakt worden in de Oude Ebbingestraat 55 (Link 050).
Tijdens de uitzendingen zullen er continu updates zijn over en vanaf het festival. Tevens ontvangen de OOG Radio DJ’s diverse artiesten in de studio en zijn er ook live optredens van acts en bands op de locatie waaronder Oes en de Dudettes. Het evenement is ook live te zien via een live stream op Facebook. Naast radioverslaggevers zijn er ook vloggers actief op het festival die met updates komen. Een team van 25 gedreven vrijwilligers is deze dagen actief.
OOG lanceert ook een speciale App (OOG op ESNS) voor Android en Apple waarop alles te volgen is en vanaf nu al updates over het festival te lezen zijn. OOG Televisie draait tijdens het festival ook overuren.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…