Categorieën: Nieuws

LTC Hoogkerk krijgt nieuw onderkomen.

Tennisvereniging LTC Hoogkerk verhuist naar sportpark De Verbetering aan de Ruskenveense Plas. Het huidige tennispark in de Suikerbuurt is zwaar verouderd.

De gemeente heeft meer dan 400 duizend euro beschikbaar gemaakt. De tennisvereniging krijgt aan de Ruskenveense Plas vier banen; nu zijn dat er twee.

Het nieuwe clubgebouw krijgt ook een functie voor de bezoekers van de recreatieplas. Zij krijgen er een eigen toilet en kleedkamers. Daarmee gaat een grote wens van de Vereniging Wijkopbouw Hoogkerk in vervulling.

Rianne Pelleboer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden