De regio Groningen is landelijk koploper op het gebied van lokaal en regionaal aanbesteden. Er is dan ook veel aandacht voor een bijeenkomst rond dit thema, aanstaande woensdag.
De samenwerking van vijftien grote publieke instellingen in het Inkoop Platform Groningen (IPK) blijkt een goede stimulans voor de regionale economie en werkgelegenheid, aldus de gemeente. De 15 organisaties kopen jaarlijks gezamenlijk voor 1,5 miljard euro in.
De regio Groningen loopt hiermee voor op het landelijk traject ‘”Beter Aanbesteden” van het ministerie van Economische Zaken. Voor de bijeenkomst van het IPK rond het thema “Lokaal aanbesteden in Groningen” in Hanzeplaza hebben zich al meer dan 250 ondernemers aangemeld.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Erg jammer, dat Congrescentrum Hanze Plaza voor IPK Groningen eigenlijk te klein is. Want wat lezen wij op de website? 'Bijeenkomst is VOL. Bent u geïnteresseerd in het onderwerp dan kunt u zich nog aanmelden. Het is voor alle duidelijkheid helaas niet meer mogelijk naar de bijeenkomst te komen.'
Afkorting Inkoop Platform Groningen is IPG en niet IPK.