Categorieën: Nieuws

Verplaatste drugsoverlast geeft problemen

De politie denkt dat het verder aanpakken van de overlast in de Folkingestraat kan leiden tot de terugkeer van drugshandelaren naar het A-kwartier.

In de Folkingestraat is sinds het grotendeels ‘opschonen’ van het A-kwartier sprake van toegenomen drugs- en geluidsoverlast, intimidatie van voorbijgangers, mishandelingen en handel in gestolen goederen, zoals fietsen. Van mei tot september waren er in 2015 546 meldingen, dit jaar in dezelfde periode 744.

In de Folkingestraat zijn momenteel acht beveiligingscamera’s die er maximaal drie maanden mogen hangen. Burgemeester Peter den Oudsten vraagt de raadsleden woensdag toestemming om ze langer te laten hangen.

Menno van Duinen

Bekijk reacties

  • ik zie er niets van! op zaterdag avond handelen ze gewoon midden op straat en hangen en vallen mensen lastig en dan staat de politie op de vismarkt te kijken?????? en onder tussen jagen op scooters en daar gelden van op maken i.p.v. echte boeven te gaan vagen! raar landje leven wij nu???

Recente berichten

Politieauto ramt betonnen bankje

Een politieauto is donderdagavond op een betonnen bankje gebotst aan het Gedempte Kattendiep. Geen van…

7 uur geleden

Scorende Valente zorgt voor gelijkspel Jong Oranje

Jong Oranje heeft donderdagavond met 2-2 gelijk gespeeld tegen Jong Finland op het EK onder…

8 uur geleden

Tropisch weekend op komst, temperatuur boven de 30 graden

Vanaf vrijdag wordt het in Groningen tropisch warm. De temperaturen lopen op tot boven de…

8 uur geleden

Stadjer Ibrahim A’mema weer terug op Nederlandse bodem

Stadjer Ibrahim A’mema is weer terug in Nederland. Woensdag vloog de student naar Caïro om…

9 uur geleden

De dorpsvlag: “Iedereen is er trots op en vindt het leuk om hier te wonen”

De nationale, de Groningse en de stadsvlag wapperen overal bij bijzondere gelegenheden. Het zijn de…

13 uur geleden

Jason Dourisseau blijft hoofdcoach van Donar

Jason Dourisseau is ook komend seizoen hoofdcoach van Donar. De Amerikaan, die al jaren met…

15 uur geleden