Foto: Sportphotoagency.com FC Groningen - AZ.
FC Groningen heeft de jaarcijfers over het seizoen 2015/2016 bekend gemaakt. De FC sloot het seizoen af met een winst van € 3,5 miljoen. Als gevolg van dit positieve resultaat verbeterde het eigen vermogen van de club van € 2,9 miljoen naar ruim € 6,4 miljoen.
De omzet van FC Groningen over het seizoen 2015/2016 steeg naar recordhoogte van € 22,1 miljoen en is ten opzichte van het seizoen 2014/2015 met een kleine 24% toegenomen. Hierbij dient de kanttekening te worden geplaatst dat de deelname aan de groepsfase van de UEFA Europa League voor circa € 5,0 miljoen aan deze recordomzet heeft bijgedragen.
De gemiddelde bezetting van het Noordlease Stadion nam in het seizoen 2015/2016 toe ten opzichte van het seizoen daarvoor. Met een bezettingsgraad van 94% (gemiddelde Eredivisie: 87%) en gemiddeld 20.874 toeschouwers – waarvan ruim 14.000 seizoenkaarthouders – was de thuishaven van FC Groningen gedurende het seizoen 2015/16 één van de stadions met de hoogste bezettingsgraad van de Eredivisie.
De AI-hub Noord-Nederland (AIHubNoord), gevestigt op de Zernike-campus, heeft drie miljoen euro ontvangen vanuit het…
Arjen Robben, ambassadeur van Maggie's Center in Groningen, heeft een cheque van ruim 186.000 euro…
Op de Brailleweg in de richting van de Vondellaan is donderdagavond een auto tegen de…
'Vogels voeren? Liever niet!', dat is de boodschap die de gemeente Groningen afgeeft met het…
GRC Groningen stapt over van het zondag naar het zaterdagvoetbal. Dat is deze week tijdens…
De herinrichting van het Floresplein kost 200 duizend euro meer dan gepland. Dat maakte de…
Bekijk reacties
En nu ook weer punten gaan halen, te beginnen komende zaterdag tegen ADO.
En nu nog een paar spelers er bij om uit de degradatiezorgen te blijven.
Zo zie je maar : er gaat niets boven Groningen !!!
Groningen als autonome staat met ieder jaar Championsleague zal het vermogen van onze FC nog meer doen toenemen. Gaan met die banaan.
In de competitie tegen Potetos en Be Quick en in de champions league tegen Barcelona (nadat ze eerst drie voorrondes overleefd hebben) daar heb je goed over nagedacht Sjoerdsma!
Het startgeld als deelname aan de Championsleague maakt veel goed Marcus.
Goh en nog niet zo lang geleden moest de gemeente nog bijspringen door een dubieuze constructie voor het onderhoud van de Euroborg. Nou begrijp ik ook wel dat dit incidentele winst is, maar is dit cash of zitten er ook allerlei bezittingen bij als panden ed?
En om een stabiele middenmoter te worden moet Groningen juist zunig aan blijven doen. Niet de waan van de dag.
HvP,
het hoogst haalbare tegen ADO is een gelijkspel, dus hooguit 1 puntje.
Dat schiet dus jammer genoeg niet op .