Categorieën: 112

Dubbele mishandeling op Boteringebrug

Op de Boteringebrug vond afgelopen zondagnacht een dubbele mishandeling plaats. De politie zoekt getuigen.

Een vrouw werd rond half drie in de nacht op de brug door een man mishandeld. Dit werd gezien door een man die op een fiets voorbij kwam. Toen hij er wat van zei, werd ook hij mishandeld. De politie wil graag in contact komen met getuigen of mensen die de verdachte hebben gezien.

Het gaat om een man met een donkere huidskleur. Hij is ongeveer 34 jaar oud en 1.70 meter lang en heeft een normaal postuur. De man heeft zwart haar en een stoppelbaard. Hij droeg een spijkerbroek en een zwarte jas met gele of witte horizontale strepen.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Mannen die vrouwen slagen zijn enorme lafbekken,ze zouden aan een schandpaal tentoongestelt worden op de Grote markt met een bord om de nek waarom zij daar staan.

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

30 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

1 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden