foto: Google Streetview
De rechtbank in Assen heeft woensdag drie van de vijf Marokkanen vrijgesproken die terechtstonden voor zakkenrollen en inbraak. De twee anderen krijgen celstraffen van acht en vier weken.
Tegen de mannen was die ochtend tijdens een snelrechtprocedure nog zes tot twaalf weken celstraf geƫist. In de loop van de week staan nog enkele andere asielzoekers terecht.
De binnenstad van Groningen wordt de laatste weken geteisterd door groepen Noord-Afrikaanse asielzoekers. Zij houden zich op grote schaal bezig met zakkenrollerij. De mannen krijgen geen verblijfsvergunning en worden over enige tijd het land uitgezet.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Bekijk reacties
Jippie kost en inwoning
Soms ben ik voor het vuurpeloton.