Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
In een flat aan de Vondellaan in De Wijert heeft maandag aan het einde van de middag korte tijd brand gewoed. Er is niemand gewond geraakt.
De melding kwam rond 17.00 uur binnen, waarop de Groninger brandweer uitrukte met een bluswagen en een hoogwerker. Bij aankomst bleek het te gaan om een kleine brand in één van de appartementen. Volgens een correspondent van de calamiteitenwebsite 112groningen.nl was in één van de slaapkamers een matras door nog onbekende oorzaak in de brand geraakt. Dat ging gepaard met flinke rookontwikkeling.
Brandweerlieden hadden het vuur snel onder controle. Het appartement heeft rook-, roet- en waterschade opgelopen. Stichting Salvage is ingeschakeld voor het afhandelen van de schade.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…