Foto: Wolter Deelman
De waarderingscijfers van toeristen voor de stad Groningen zijn het afgelopen jaar verder gestegen. Zowel dagbezoekers als verblijfstoeristen waarderen de stad met een 8,4.
Eén en ander blijkt uit onderzoek in opdracht van Marketing Groningen. Niet alleen de waardering is gestegen; het geldt ook voor het aantal bezoekers uit het buitenland, met name uit Duitsland.
De belangrijkste redenen voor een bezoek zijn het recreatief winkelen, inclusief de markt, en de historische bezienswaardigheden. Ook bezoeken veel toeristen de Martinitoren en het Groninger Museum, of maken een rondvaart. De goede sfeer in de stad en het aanbod van winkels en horeca dragen eraan bij dat de bezoekers langer blijven.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
Bekijk reacties
En wie gaf de opdracht tot dit onderzoek ?
Ik zie ook graag een lijst met daarop de aantallen geenqueteerde mensen die zijn gevraagd. en hun evt. banden met de stad.
Veel studenten erbij ?
Wie betaald die bepaald !!!!!! Dus men kan het krijgen zoals men het wilt met deze onderzoeken.