Categorieën: Nieuws

Arriva treinen rijden weer tot in Duitsland

De Arriva treinen rijden vanaf 30 oktober weer naar Duitsland. Momenteel is Bad Nieuweschans het eindpunt, maar dat wordt het Duitse Weener.

Zowel aan de Nederlandse als Duitse kant zijn er aanpassingen aan het spoor gepleegd, zodat het mogelijk is om de trein door te laten rijden. Vanaf Weener rijden er bussen naar Leer.

De treinverbinding naar Leer ligt al bijna een jaar plat, omdat een schip vorig jaar december de brug ramde over de Ems. Het herstel van de brug duurt waarschijnlijk nog vijf jaar.

Update: Arriva blijft rechtstreekse snelbussen inzetten tussen Groningen en Leer. De snelbus sluit aan op de treinen van Deutsche Bahn richting Bremen.

Andor Heij

Bekijk reacties

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

5 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

6 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

7 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden