Het tweede gedeelte van de Griffebrug is zondagochtend op zijn plaats getakeld. Maandagmorgen moet de brug weer opengaan voor het verkeer
Even na 08:00 uur werd de brug door een grote hijskraan van het takel bedrijf Wagenborg Nedlift op zijn plaats gelegd. Er zijn daarna afrondende werkzaamheden uitgevoerd.
Maandagochtend rond 06.00 uur moet de weg weer open zijn voor het verkeer.
Een koeler front, met daarbij een paar regen- en onweersbuien, gaat de twee weekenddagen opsplitsen…
Bij sommige ondergrondse vuilcontainers lukte het vrijdag niet om ze te openen met de huisvuilpas.…
Bureau Meerstad vierde afgelopen woensdag, samen met ruim zestig bewoners en betrokkenen, de opening van…
In de fietsenstalling bij het Martini Ziekenhuis zijn vrijdag meerdere accu's uit fietsen gestolen. (meer…)
In het laatste weekend van de nacompetitie in het amateurvoetbal strijden zaterdag nog twee clubs…
Een trein van Arriva, onderweg naar het Hoofdstation, is vrijdagmiddag getroffen door een brand. (meer…)
Bekijk reacties
over verkeer gesproken: is het aantal motoren op de ringweg (en in de stad) dat keihard optrekt de laatste maanden vertienvoudigd, of ligt dat aan mij?