Foto Andor Heij: Oranje Nassau - Sparta Nijkerk
In de hoofdklasse B van de zaterdagamateurs won Oranje Nassau voor de tweede keer op rij. Op sportpark Coendersborg werd Sparta Nijkerk met 3-1 verslagen.
ON speelde een goede wedstrijd en kwam na 32 minuten op voorsprong toen Niels Stenekes na een vrije trap van Robert Pomstra er 1-0 van maakte. Direct na de pauze tekende Ifeayi Gorissen op aangeven van Max Blaauw voor de 2-0.
Sparta Nijkerk viel daarna aan zonder echte kansen te krijgen. ON kreeg meer ruimte, maar verzuimde de definitieve nekslag uit te delen. In blessuretijd scoorde Sparta Nijkerk toch door Ali Alkan. Bijna vanaf de aftrap lag de bal er aan de andere kant alweer in door de tweede van Gorissen: 3-1.
ON staat nu elfde met zes punten uit vijf wedstrijden. “We wonnen de duels, we hadden een paar mooie aanvallen en verdedigend stond het als een huis”, aldus ON trainer Patrick Zwart. “De overwinning was terecht, zeker als je naar de kansen verhoudingen kijkt”.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…