Categorieën: Sport

FC verslaat HHC met 1-0

FC Groningen heeft dinsdagavond een oefenduel in Hardenberg met 1-0 gewonnen van HHC. Danny Hoesen scoorde in de 88e minuut uit een strafschop.

Negentien FC-spelers kregen speeltijd tegen de club uit de Tweede Divisie. Sørloth, Idrissi, Rusnak, Hateboer, Padt, Tibbling, Payne en Drost kwamen niet in actie, vanwege interlandverplichtingen of blessures.

HHC kon in de tweede helft op voorsprong komen via een strafschop na een handsbal van Etiënne Reijnen. Thomas Bakker schoot echter over het doel van Peter van der Vlag. In de slotfase deed Danny Hoesen het beter, waardoor de FC met 1-0 won.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

8 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

8 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

9 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

10 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

10 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

12 uur geleden