Categorieën: Nieuws

KEI-week van start in de stad

In de stad begint maandag de jaarlijkse KEI-week. In een week tijd gaan duizenden nieuwe aanstormende studenten kennis maken met Groningen.

De dag begint maandag om 10.00 uur met de daginschrijving op het Broerplein. Op hetzelfde moment begint op de Vismarkt een informatiemarkt. Instellingen en organisaties zijn er aanwezig om informatie te geven maar ook om vragen te beantwoorden. Behalve de verschillende studentenverenigingen die Groningen rijk is, zullen ook woningcorporaties, de politie en ook de brandweer aanwezig zijn.

Maandagavond om 20.00 uur begint The Grand Opening op de Grote Markt. De KEI-week wordt vrijdag afgesloten met een groot eindfeest in Martiniplaza.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

1 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden