foto: Kevin van der Laan/OV Nieuws
Vanaf donderdag kan er in twee bussen van Qbuzz met de pinpas betaald worden. Het gaat om lijn drie van Lewenborg naar Leek en lijn 4 van Beijum naar Roden.
De aanleiding is een reeks overvallen op bussen in de afgelopen tijd. Daarom wil Qbuzz het contant geld in bussen zo veel mogelijk beperken en op termijn helemaal afschaffen.
Er wordt ook onderzocht of het aantal soorten kaarten verminderd kan worden en of bij grote openbaar vervoersknooppunten kaartautomaten kunnen komen.
Sinds dinsdag is Haren weer wereldwijd in het nieuws, net als in september 2012. De…
Op het vernieuwde Hoofdstation is iemand vast komen te zitten in één van de liften…
Rond half één na middernacht kwam de eerste NS sprinter uit Zwolle met reizigers het…
De brandweer is zaterdagavond uitgerukt naar de Hooghoudtstraat in Euvelgunne, waar een vrouw te water…
De raadsfracties van VVD en D66 in Groningen zijn onaangenaam verrast door een besluit van…
FC Groningen heeft zaterdagmiddag met 2-0 gewonnen van FC Emmen tijdens een oefenwedstrijd in Musselkanaal.…
Bekijk reacties
Een beetje jammer dat dit op slechts 2 lijnen gebeurd. Het is wat dat betreft ook jammer dat je een dagkaart niet kunt uploaden op je OV chipkaart.
Veiliger voor Qbuzz... niet voor de passagier die nu meer risico loopt om geskimmed te worden?