In het Noorderplantsoen wordt vanaf maandag hard gewerkt aan de opbouw van de 26ste editie van het Noorderzon Festival. Het festival begint volgende week donderdag.
“De opbouw duurt tien dagen en tot nu toe loopt alles op rolletjes”, vertelt Mark Hospers van de organisatie. “Vanochtend in alle vroegte zijn de eerste onderdelen per vrachtwagens aangevoerd. Vandaag hebben we als doel om de productiekantoren op te bouwen, de centrale kiosk, maar zijn we ook begonnen met het leggen van de steigeronderdelen waar straks de vijverpaviljoens op gaan rusten.”
De komende dagen zal het festivaldorp steeds verder vorm krijgen, waarbij donderdag de Romeo Tent opgebouwd gaat worden, en vrijdag de Spiegeltent. “Volgende week donderdag moet het dan allemaal klaar zijn, zodat we in de avonduren kunnen starten met hopelijk weer een geweldige editie van Noorderzon.”
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Bekijk reacties
Klachten over geluidsoverlast over de vermaledijde bands die vanaf circa 22:00 uur gaan optreden aub melden bij het meldpunt overlast van de gemeente. Ooit zal dan deze verslechtering van Noorderzon een halt toe worden geroepen.
Ga ook vast met je meetlatje kijken of ze geen centimeter over de vergunningsgrens heen bouwen, want dan is de wereld ook te kleinen en moet alles ter stond worden stilgelegd.
Woon je er dicht bij Ben?
circa 2,5 km ten noordwesten van het plantsoen, het geluid van de bands is elk jaar helaas daar goed te horen en lijkt wel sterker te worden. Dit geldt ook voor meerdere locaties ver buiten het plantsoen.
@ Marc, Noorderzon is een prima festival, zonder bands in het plantsoen nog veel beter.