De inschrijving van de 59e editie van de Plantsoenloop is geopend. De Plantsoenloop is de oudste loop van in de Stad en trekt op zaterdag 5 november duizenden lopers naar het Noorderplantsoen.
De lopers kunnen deelnemen aan de afstanden van 1 km, 2 km, 4 km of 8 km. Kinderen, scholieren, recreanten en wedstrijdlopers kunnen meedoen. Bij de start zijn diverse stands en activiteiten. Het parcours heeft een totale afstand van 2 km. Deelnemers aan de 4 km en 8 km lopen dus meerdere rondes.
Het Jeugdsportfonds Groningen is het goede doel. Het fonds biedt sportkansen voor kinderen van 4 tot 18 jaar die om financiële redenen geen lid kunnen worden van een sportvereniging en daarbij is de hulp van het Jeugdsportfonds hard nodig.
Vanaf 16 augustus is de online inschrijving geopend via www.plantsoenloop.nl.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…